Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności

STUDENT OBPON - Wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość
2018-04-18
Aktualności   »   Inne
Jesteś studentem lub absolwentem? Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnoprawności? Dołącz do Nas! https://student.obpon.pl/

Postaw na rozwój - wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim
2018-04-13
Aktualności   »   Inne
Ruszył nabór na dofinasowanie szkoleń i doradztwa. Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą z woj. śląskiego możesz uzyskać nawet 100.000 zł.

Oferta dla studentów i absolwentów: szkolenia, kursy i wyjazdy na zagraniczne konferencje
2018-04-03
Aktualności   »   Inne
Toruj swoją ścieżkę kariery!

W dzisiejszych czasach nie wystarczy tytuł magistra, by wyróżniać się na tle innych kandydatów. Wymagane są dodatkowe umiejętności, które zdobywać można chociażby przez udział w społeczeństwie obywatelskim – kołach naukowych, stowarzyszeniach i innego typu grupach.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to kursy dla osób ambitnych, którzy chcą nie tylko zdobywać nowe umiejętności, ale także rozumieć jak działa współczesny świat. Na naszych kursach nauczysz się bardzo ważnych umiejętności praktycznych jak np. autoprezentacji, sztuki przemawiania i perswazji, strategii działania i zarządzania grupą. Z drugiej strony zdobędziesz także podstawy teoretyczne z ekonomii wolnego rynku, polityki i etyki.

Nasi studenci uczestniczą także w egzaminach, a najlepsi absolwenci pojadą zupełnie za darmo na konferencję do Stanów Zjednoczonych!

Projekt OPEN - nieoprocentowane pożyczki na kształcenie
2018-03-12
Aktualności   »   Ekonomiczne
Szanowni Państwo, z początkiem lutego 2018 r. rozpoczął swoją działalność zapowiadany Projekt "Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej" (OPEN). Jest to fundusz pożyczkowy udzielany na preferencyjnych warunkach, którego celem i głównym założeniem jest zwiększenie dostępności różnych form edukacji wśród osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe. Projekt OPEN - nieoprocentowane pożyczki na kształcenie (trwa nabór wniosków)

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.
2018-02-13
Aktualności   »   Edukacyjne
Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?

Nowy portal pracy dla studentów: portal kariery i rozwoju osobistego velvetjobs.com
2018-01-25
Aktualności   »   Inne
Zapraszam do korzystania z funkcjonalności portalu velvetjobs.com zupełnie za darmo w tym:

- z wyszukiwarki pracy [zarówno w Polsce jak i za granicą] -> https://www.velvetjobs.com/job
- kreatora CV w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume-builder
- skorzystania jako wzoru z gotowych CV na poszczególne stanowiska w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume/resume-samples

Zaproszenie do projektu pn. Absolwent Bez Barier
2018-01-15
Szanowni Państwo,

W związku z realizowanym projektem ,,Absolwent bez barier", organizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu wraz z Państwową Fundacją Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który odbywa się od 1.10.2017-31.03.2019 r., zwracamy się do osób zainteresowanych naszą inicjatywą skierowaną dla osób niepełnosprawnych do wzięcia udziału w projekcie, który ułatwi im wejście na rynek zawodowy, zgodny z kwalifikacjami oraz zainteresowaniami.

Ruszyła rekrutacja do programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds
2018-01-15
Aktualności   »   Edukacyjne
W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w rekrutacji Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017 – 2019.

Zawodowe wybory pokolenia Z - raport
2017-10-27
Aktualności   »   Inne
„Zawodowy alfabet pokolenia Z” – raport o młodym pokoleniu w pracy
Jakimi pracownikami są osoby urodzone po 1990 roku? Gdzie szukają pracy? Jakie są ich oczekiwania finansowe? Odpowiedzi na m.in. te pytania dostępne są w nowym raporcie dr Anny Dolot – Eksperta HR w ATERIMA HR.

Jak skutecznie podszkolić języki? informacja prasowa Praca.pl
2017-10-23
Aktualności   »   Edukacyjne
Z artykułu dowiedzą się Państwo jak ważna jest znajomość języków obcych na rynku pracy oraz jak skutecznie te umiejętności doskonalić: http://www.praca.pl/poradnik/2017/?page=24

Zostań Ambasadorem TESCO!
2017-10-06
Aktualności   »   Inne
Program AMBASADOR TESCO jest formą współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Projekt Studencki Fundacji DKMS - start rekrutacji na Liderów! :)
2017-10-01
Czołem HELPERSI! :)
Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że właśnie ruszyła rekrutacja na Studenckich Liderów projektu HELPERS' GENERATION! IX edycja, podobnie jak VIII, odbędzie się w dwóch odsłonach: jesiennej i wiosennej. Zachęcamy Was do aplikowania i poinformowania o tej możliwości Waszych znajomych.

Czas Na Zmiany - Program aktywizacji osób bezrobotnych i biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach
2017-06-01
Aktualności   »   Inne
O projekcie: Celem głównym projektu jest poprawa zdolności do zatrudnienia i zwiększenie kwalifikacji zawodowych Uczestników Projektu oraz ich  aktywizacja zawodowa do 3 m-cy po zakończeniu udziału w projekcie.

Czego studenci Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza nie wiedzą o pracodawcach? (a powinni!)
2017-03-09
Aktualności   »   Inne
Czy szukasz pracy i zastanawiasz się:

"Na jakie zarobki mogę liczyć w tej firmie?", "Jakie będę mieć dodatkowe benefity?"
    "Czy będę tylko parzyć kawę, czy mam realną szansę na rozwój?"
    "Jakie pytania padną na rozmowie kwalifikacyjnej?"

Poradnik Praca.pl 2017
2017-02-20
Aktualności   »   Inne
JA MARKA – to TY kreujesz swoją karierę. Już jest Poradnik Praca.pl 2017, czyli rzeczowe informacje dotyczące planowania i budowania własnej marki oraz pomysły na to, jak i gdzie szukać pracy: www.praca.pl/poradnik