Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Edukacyjne

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.
2018-02-13
Aktualności   »   Edukacyjne
Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?

Zaproszenie do projektu pn. Absolwent Bez Barier
2018-01-15
Szanowni Państwo,

W związku z realizowanym projektem ,,Absolwent bez barier", organizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu wraz z Państwową Fundacją Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który odbywa się od 1.10.2017-31.03.2019 r., zwracamy się do osób zainteresowanych naszą inicjatywą skierowaną dla osób niepełnosprawnych do wzięcia udziału w projekcie, który ułatwi im wejście na rynek zawodowy, zgodny z kwalifikacjami oraz zainteresowaniami.

Ruszyła rekrutacja do programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds
2018-01-15
Aktualności   »   Edukacyjne
W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w rekrutacji Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017 – 2019.

Jak skutecznie podszkolić języki? informacja prasowa Praca.pl
2017-10-23
Aktualności   »   Edukacyjne
Z artykułu dowiedzą się Państwo jak ważna jest znajomość języków obcych na rynku pracy oraz jak skutecznie te umiejętności doskonalić: http://www.praca.pl/poradnik/2017/?page=24