Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Inne
Tytuł: Treść: Autor: Od: Do:
Aktualności

STUDENT OBPON - Wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość
2018-04-18
Aktualności   »   Inne
Jesteś studentem lub absolwentem? Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnoprawności? Dołącz do Nas! https://student.obpon.pl/

Postaw na rozwój - wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim
2018-04-13
Aktualności   »   Inne
Ruszył nabór na dofinasowanie szkoleń i doradztwa. Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą z woj. śląskiego możesz uzyskać nawet 100.000 zł.

Oferta dla studentów i absolwentów: szkolenia, kursy i wyjazdy na zagraniczne konferencje
2018-04-03
Aktualności   »   Inne
Toruj swoją ścieżkę kariery!

W dzisiejszych czasach nie wystarczy tytuł magistra, by wyróżniać się na tle innych kandydatów. Wymagane są dodatkowe umiejętności, które zdobywać można chociażby przez udział w społeczeństwie obywatelskim – kołach naukowych, stowarzyszeniach i innego typu grupach.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to kursy dla osób ambitnych, którzy chcą nie tylko zdobywać nowe umiejętności, ale także rozumieć jak działa współczesny świat. Na naszych kursach nauczysz się bardzo ważnych umiejętności praktycznych jak np. autoprezentacji, sztuki przemawiania i perswazji, strategii działania i zarządzania grupą. Z drugiej strony zdobędziesz także podstawy teoretyczne z ekonomii wolnego rynku, polityki i etyki.

Nasi studenci uczestniczą także w egzaminach, a najlepsi absolwenci pojadą zupełnie za darmo na konferencję do Stanów Zjednoczonych!


Nowy portal pracy dla studentów: portal kariery i rozwoju osobistego velvetjobs.com
2018-01-25
Aktualności   »   Inne
Zapraszam do korzystania z funkcjonalności portalu velvetjobs.com zupełnie za darmo w tym:

- z wyszukiwarki pracy [zarówno w Polsce jak i za granicą] -> https://www.velvetjobs.com/job
- kreatora CV w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume-builder
- skorzystania jako wzoru z gotowych CV na poszczególne stanowiska w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume/resume-samples

Zawodowe wybory pokolenia Z - raport
2017-10-27
Aktualności   »   Inne
„Zawodowy alfabet pokolenia Z” – raport o młodym pokoleniu w pracy
Jakimi pracownikami są osoby urodzone po 1990 roku? Gdzie szukają pracy? Jakie są ich oczekiwania finansowe? Odpowiedzi na m.in. te pytania dostępne są w nowym raporcie dr Anny Dolot – Eksperta HR w ATERIMA HR.


Zostań Ambasadorem TESCO!
2017-10-06
Aktualności   »   Inne
Program AMBASADOR TESCO jest formą współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Projekt Studencki Fundacji DKMS - start rekrutacji na Liderów! :)
2017-10-01
Aktualności   »   Inne
Czołem HELPERSI! :)
Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że właśnie ruszyła rekrutacja na Studenckich Liderów projektu HELPERS' GENERATION! IX edycja, podobnie jak VIII, odbędzie się w dwóch odsłonach: jesiennej i wiosennej. Zachęcamy Was do aplikowania i poinformowania o tej możliwości Waszych znajomych.

Czas Na Zmiany - Program aktywizacji osób bezrobotnych i biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach
2017-06-01
Aktualności   »   Inne
O projekcie: Celem głównym projektu jest poprawa zdolności do zatrudnienia i zwiększenie kwalifikacji zawodowych Uczestników Projektu oraz ich  aktywizacja zawodowa do 3 m-cy po zakończeniu udziału w projekcie.

Czego studenci Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza nie wiedzą o pracodawcach? (a powinni!)
2017-03-09
Aktualności   »   Inne
Czy szukasz pracy i zastanawiasz się:

    "Na jakie zarobki mogę liczyć w tej firmie?", "Jakie będę mieć dodatkowe benefity?"
    "Czy będę tylko parzyć kawę, czy mam realną szansę na rozwój?"
    "Jakie pytania padną na rozmowie kwalifikacyjnej?"

Poradnik Praca.pl 2017
2017-02-20
Aktualności   »   Inne
JA MARKA – to TY kreujesz swoją karierę. Już jest Poradnik Praca.pl 2017, czyli rzeczowe informacje dotyczące planowania i budowania własnej marki oraz pomysły na to, jak i gdzie szukać pracy: www.praca.pl/poradnik


Uczelnia wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatudnienia
2015-10-20
Aktualności   »   Inne
Miło nam poinformować, że w dniu 30.09.15r. Uczelnia została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 12770.

ZAPROSZENIE na wernisaż wystawy
2013-11-20
Aktualności   »   Inne
Zapraszam do udziału w wernisażu bardzo ciekawej i ważnej z punktu widzenia lokalnej kultury, wystawy fotograficzno-multimedialnej „ART.ZATRZYMANI. Portrety wyjątkowych artystów w obiektywie Alicji Jakimów”. Jest ona podsumowaniem projektu realizowanego przez młodą bielską artystkę, która dotarła do najstarszych twórców kultury naszego miasta – m.in. aktorów, literatów i plastyków. Efektem tych niezwykłych spotkań są portrety oraz zapisy dźwiękowe rozmów, tworzące sylwetki Andrzeja Baturo, Alfreda Biedrawy, Stanisława Janickiego, Małgorzaty Kozłowskiej, Janiny Pieniążek, Czesławy Pszczolińskiej oraz Czesława Wieczorka.

W załączniku znajduje się plakat reklamujący wystawę, grafika, która stanowi jej zapowiedź oraz jedna z fotografii, które będą na niej prezentowane (na zdjęciu Alfred Biedrawa).

Wystawę "ART.ZATRZYMANI…” będzie można oglądać w dniach 21 listopada – 3 grudnia (poniedziałek – sobota 9:00, 15:30, dodatkowo w czwartek 17:30 – 19:30) w Domu Kultury "Włókniarzy" (ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała, galeria na I piętrze).

ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ:
21 listopada, 18:00
Szczegółowe informacje:https://www.facebook.com/events/783155405032725
Udział w wystawie jest bezpłatny.

Alicja Jakimów jest zdolną młodą artystką, która skupia się głównie na projektowaniu graficznym, fotografii i instalacjach przestrzennych. Tematyką jej prac są współczesne miasta oraz ludzie i miejsca z nimi związane. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach organizowanych w galeriach w Bielsku-Białej, Cieszynie i Katowicach.
Projekt realizowany dzięki stypendium w dziedzinie kultury i sztuki miasta Bielsko-Biała. Partnerem wystawy jest Fundacja Kultury "Kalejdoskop".

Magdalena Jeż
Prezes Zarządu
Fundacji Kultury "Kalejdoskop"
www.fundacja-kalejdoskop.org
www.facebook.pl/fundacja-kalejdoskop


©2012 Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza w Bielsku Białej