Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Inne

Badanie EUROSTUDENT VII
2019-05-24
Aktualności   »   Inne
 Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i nauki.

PROFESOR STANISŁAW NIEMCZYK NIE ŻYJE
2019-05-13
Aktualności   »   Inne
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Profesora.

Gramy dla Kacpra Pysia
2019-03-17
Aktualności   »   Inne
Fundacja"Pomaluj Nasz Świat" Serdecznie Dziękuje za wsparcie!

Konkurs dla studentów - tematyka baśniowa
2019-01-24
Aktualności   »   Inne
UWAGA KONKURS!!! Z przyjemnością ogłaszamy konkurs dla studentów i studentek naszej Uczelni. Tematyka baśniowa, 2 etapy, a dla zwycięzców nagrody. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

Plebiscyt Absolwent XXI wieku rozstrzygnięty! Znamy zwycięzców
2019-01-04
Aktualności   »   Inne
Plebiscyt na najciekawsze osobowości wśród absolwentów wszystkich uczelni wyższych z województwa został zakończony. Spośród ponad 100 kandydatów internauci wybrali zwycięzców w sześciu kategoriach. Znamy już nazwiska laureatów i składamy ogrom gratulacji naszemu absolwentowi Panu Dariuszowi Gajny !!!

Zaproszenie do Projektu pn. Zatrudnienie ? Nic prostszego !
2018-12-13
Aktualności   »   Inne
Zatrudnienie? Nic prostszego! to projekt finansowany ze środków Programy Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 w ramach działania 1.2. – Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – POWR.01.02.01-IP.13-24-001/17, realizowany w okresie od 01/07/2018 r. do 30/06/2020 r.

PRAKTYKI - Zawodowe praktyki studenckie – FAQ
2018-08-28
Aktualności   »   Inne
  Zawodowe praktyki studenckie – FAQ Zapraszam do zapoznania się z poniższymi problemami :)

STUDENT OBPON - Wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość
2018-04-18
Aktualności   »   Inne
Jesteś studentem lub absolwentem? Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnoprawności? Dołącz do Nas! https://student.obpon.pl/

Postaw na rozwój - wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim
2018-04-13
Aktualności   »   Inne
Ruszył nabór na dofinasowanie szkoleń i doradztwa. Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą z woj. śląskiego możesz uzyskać nawet 100.000 zł.

Nowy portal pracy dla studentów: portal kariery i rozwoju osobistego velvetjobs.com
2018-01-25
Aktualności   »   Inne
Zapraszam do korzystania z funkcjonalności portalu velvetjobs.com zupełnie za darmo w tym:

- z wyszukiwarki pracy [zarówno w Polsce jak i za granicą] -> https://www.velvetjobs.com/job
- kreatora CV w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume-builder
- skorzystania jako wzoru z gotowych CV na poszczególne stanowiska w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume/resume-samples

Zawodowe wybory pokolenia Z - raport
2017-10-27
Aktualności   »   Inne
„Zawodowy alfabet pokolenia Z” – raport o młodym pokoleniu w pracy
Jakimi pracownikami są osoby urodzone po 1990 roku? Gdzie szukają pracy? Jakie są ich oczekiwania finansowe? Odpowiedzi na m.in. te pytania dostępne są w nowym raporcie dr Anny Dolot – Eksperta HR w ATERIMA HR.

Poradnik Praca.pl 2017
2017-02-20
Aktualności   »   Inne
JA MARKA – to TY kreujesz swoją karierę. Już jest Poradnik Praca.pl 2017, czyli rzeczowe informacje dotyczące planowania i budowania własnej marki oraz pomysły na to, jak i gdzie szukać pracy: www.praca.pl/poradnik

ZAPROSZENIE na wernisaż wystawy
2013-11-20
Aktualności   »   Inne
Zapraszam do udziału w wernisażu bardzo ciekawej i ważnej z punktu widzenia lokalnej kultury, wystawy fotograficzno-multimedialnej „ART.ZATRZYMANI. Portrety wyjątkowych artystów w obiektywie Alicji Jakimów”. Jest ona podsumowaniem projektu realizowanego przez młodą bielską artystkę, która dotarła do najstarszych twórców kultury naszego miasta – m.in. aktorów, literatów i plastyków. Efektem tych niezwykłych spotkań są portrety oraz zapisy dźwiękowe rozmów, tworzące sylwetki Andrzeja Baturo, Alfreda Biedrawy, Stanisława Janickiego, Małgorzaty Kozłowskiej, Janiny Pieniążek, Czesławy Pszczolińskiej oraz Czesława Wieczorka.

W załączniku znajduje się plakat reklamujący wystawę, grafika, która stanowi jej zapowiedź oraz jedna z fotografii, które będą na niej prezentowane (na zdjęciu Alfred Biedrawa).

Wystawę "ART.ZATRZYMANI…” będzie można oglądać w dniach 21 listopada – 3 grudnia (poniedziałek – sobota 9:00, 15:30, dodatkowo w czwartek 17:30 – 19:30) w Domu Kultury "Włókniarzy" (ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała, galeria na I piętrze).

ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ:
21 listopada, 18:00
Szczegółowe informacje:https://www.facebook.com/events/783155405032725
Udział w wystawie jest bezpłatny.

Alicja Jakimów jest zdolną młodą artystką, która skupia się głównie na projektowaniu graficznym, fotografii i instalacjach przestrzennych. Tematyką jej prac są współczesne miasta oraz ludzie i miejsca z nimi związane. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach organizowanych w galeriach w Bielsku-Białej, Cieszynie i Katowicach.
Projekt realizowany dzięki stypendium w dziedzinie kultury i sztuki miasta Bielsko-Biała. Partnerem wystawy jest Fundacja Kultury "Kalejdoskop".

Magdalena Jeż
Prezes Zarządu