Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Inne
Tytuł: Treść: Autor: Od: Do:
Aktualności

Absolwent XXI - Plebiscyt na najbardziej znanych i zasłużonych absolwentów z woj. śląskiego
2018-10-12
Aktualności   »   Inne
 Absolwent XXI wieku to plebiscyt, w którym głosujemy na najciekawsze sylwetki absolwentów uczelni wyższych z województwa śląskiego. 

Zrównoważony rozwój - Debiut naukowy 2018
2018-10-09
Aktualności   »   Inne
Prosimy przyjąć zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie na innowacyjny artykuł naukowy, projekt,  pt.: „Debiut naukowy 2018” – „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ”, którego dziewiątą edycję organizują: BIURA prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, & Instytut Studiów Społecznych PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ w Raciborzu, & Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, & Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju: http://www.debiut.buzek.pl/terminy/

Dziady Adama Mickiewicza - część II
2018-10-02
Aktualności   »   Inne
Spektakl w scenerii zabytkowego cmentarza z udziałem aktorów Teatru Polskiego, którego celem jest w niebanalny sposób przybliżyć widzom klasykę polskiej literatury oraz przekazać treści o przemijaniu człowieka i refleksji nad życiem doczesnym.

PRAKTYKI - Zawodowe praktyki studenckie – FAQ
2018-08-28
Aktualności   »   Inne
  Zawodowe praktyki studenckie – FAQ Zapraszam do zapoznania się z poniższymi problemami :)

STUDENT OBPON - Wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość
2018-04-18
Aktualności   »   Inne
Jesteś studentem lub absolwentem? Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnoprawności? Dołącz do Nas! https://student.obpon.pl/

Postaw na rozwój - wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim
2018-04-13
Aktualności   »   Inne
Ruszył nabór na dofinasowanie szkoleń i doradztwa. Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą z woj. śląskiego możesz uzyskać nawet 100.000 zł.

Nowy portal pracy dla studentów: portal kariery i rozwoju osobistego velvetjobs.com
2018-01-25
Aktualności   »   Inne
Zapraszam do korzystania z funkcjonalności portalu velvetjobs.com zupełnie za darmo w tym:

- z wyszukiwarki pracy [zarówno w Polsce jak i za granicą] -> https://www.velvetjobs.com/job
- kreatora CV w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume-builder
- skorzystania jako wzoru z gotowych CV na poszczególne stanowiska w języku angielskim - https://www.velvetjobs.com/resume/resume-samples

Zawodowe wybory pokolenia Z - raport
2017-10-27
Aktualności   »   Inne
„Zawodowy alfabet pokolenia Z” – raport o młodym pokoleniu w pracy
Jakimi pracownikami są osoby urodzone po 1990 roku? Gdzie szukają pracy? Jakie są ich oczekiwania finansowe? Odpowiedzi na m.in. te pytania dostępne są w nowym raporcie dr Anny Dolot – Eksperta HR w ATERIMA HR.


Czego studenci Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza nie wiedzą o pracodawcach? (a powinni!)
2017-03-09
Aktualności   »   Inne
Czy szukasz pracy i zastanawiasz się:

    "Na jakie zarobki mogę liczyć w tej firmie?", "Jakie będę mieć dodatkowe benefity?"
    "Czy będę tylko parzyć kawę, czy mam realną szansę na rozwój?"
    "Jakie pytania padną na rozmowie kwalifikacyjnej?"

Poradnik Praca.pl 2017
2017-02-20
Aktualności   »   Inne
JA MARKA – to TY kreujesz swoją karierę. Już jest Poradnik Praca.pl 2017, czyli rzeczowe informacje dotyczące planowania i budowania własnej marki oraz pomysły na to, jak i gdzie szukać pracy: www.praca.pl/poradnik


Uczelnia wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatudnienia
2015-10-20
Aktualności   »   Inne
Miło nam poinformować, że w dniu 30.09.15r. Uczelnia została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 12770.

ZAPROSZENIE na wernisaż wystawy
2013-11-20
Aktualności   »   Inne
Zapraszam do udziału w wernisażu bardzo ciekawej i ważnej z punktu widzenia lokalnej kultury, wystawy fotograficzno-multimedialnej „ART.ZATRZYMANI. Portrety wyjątkowych artystów w obiektywie Alicji Jakimów”. Jest ona podsumowaniem projektu realizowanego przez młodą bielską artystkę, która dotarła do najstarszych twórców kultury naszego miasta – m.in. aktorów, literatów i plastyków. Efektem tych niezwykłych spotkań są portrety oraz zapisy dźwiękowe rozmów, tworzące sylwetki Andrzeja Baturo, Alfreda Biedrawy, Stanisława Janickiego, Małgorzaty Kozłowskiej, Janiny Pieniążek, Czesławy Pszczolińskiej oraz Czesława Wieczorka.

W załączniku znajduje się plakat reklamujący wystawę, grafika, która stanowi jej zapowiedź oraz jedna z fotografii, które będą na niej prezentowane (na zdjęciu Alfred Biedrawa).

Wystawę "ART.ZATRZYMANI…” będzie można oglądać w dniach 21 listopada – 3 grudnia (poniedziałek – sobota 9:00, 15:30, dodatkowo w czwartek 17:30 – 19:30) w Domu Kultury "Włókniarzy" (ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała, galeria na I piętrze).

ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ:
21 listopada, 18:00
Szczegółowe informacje:https://www.facebook.com/events/783155405032725
Udział w wystawie jest bezpłatny.

Alicja Jakimów jest zdolną młodą artystką, która skupia się głównie na projektowaniu graficznym, fotografii i instalacjach przestrzennych. Tematyką jej prac są współczesne miasta oraz ludzie i miejsca z nimi związane. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach organizowanych w galeriach w Bielsku-Białej, Cieszynie i Katowicach.
Projekt realizowany dzięki stypendium w dziedzinie kultury i sztuki miasta Bielsko-Biała. Partnerem wystawy jest Fundacja Kultury "Kalejdoskop".

Magdalena Jeż
Prezes Zarządu
Fundacji Kultury "Kalejdoskop"
www.fundacja-kalejdoskop.org
www.facebook.pl/fundacja-kalejdoskop


©2012 Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza w Bielsku Białej