Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Konkursy
Tytuł: Treść: Autor: Od: Do:
Konkursy

Konkurs na prace dyplomowe - Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza i Franke zapraszają
2018-10-12
Konkursy   »   Edukacyjne
Szanowna Państwo,
 
W imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oraz firmy FRANKE Polska przekazuję zaproszenie dla Studentów Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza  do udziału w 6 edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki" .
Wyróżnikiem konkursu jest możliwość skorzystania z konsultacji i wsparcia merytorycznego z wybranym Partnerem - tu Franke.
 
 

Konkurs na najlepszy projekt CarpetVista
2018-10-02
Konkursy   »   Architektury i budownictwa
 Miło Cię więc znów widzieć!
 
Cieszymy się, że poświęcasz chwilę na lekturę tego biuletynu, ponieważ dziś mamy dzień szczególny. Mianowicie rozpoczyna się dziś nasz coroczny konkurs projektowy! Konkurs organizowany przez nas co roku, by oddać hołd wiernemu, ale często pomijanemu, codziennemu bohaterowi naszych wnętrz. Dywanowi. 

Konkurs Graficzny WSIZ 2018 Konkurs Programistyczny WSIZ 2018
2018-09-14
Konkursy   »   Informatyczne
Przekazuję Państwu informacje o konkursach w imieniu organizatora tj. Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej. Konkursy są skierowany do uczniów szkół średnich oraz studentów. Każdy z konkursów odbywa się w odrębnych terminach a czas realizacji jednego z nich przypada już na 20 października. Szczegóły na stronie: http://www.wsi.edu.pl/konkursy-wsiz-2018/  FB: https://www.facebook.com/WSIZBB  https://www.facebook.com/WSIZBB/photos/a.382572941793848/2021577424560050/?type=3&theater

Ruszył konkurs KOSMETYCZKA ROKU 2018 organizowany przez markę Bielenda Professional
2018-09-04
Konkursy   »   Medyczne
Ruszył konkurs KOSMETYCZKA ROKU 2018 organizowany przez markę Bielenda Professional. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie kosmetolożki, które chcą sprawdzić swoją wiedzę.
Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie TUTAJ: https://www.kosmetyczkaroku.pl/

Konkurs Wzorniczy CarpetVista
2018-08-20
Konkursy   »   Architektury i budownictwa
 Kochani miłośnicy designu,

mamy nadzieję, że cieszycie się latem, relaksujecie się i zbieracie nowe, ekscytujące doświadczenia.
Jeśli już mowa o ekscytacji, CarpetVista chciałaby przypomnieć o zbliżającej się 10. rocznicy naszego konkursu designu. Będziemy cieszyć się wszystkimi pięknymi dywanami, jakie powstały przez te wszystkie lata, jednocześnie z przyjemnością zapraszamy nowe talenty, by się przyłączyły.

W tym roku tematem jest: „10-letni romans. Święto wiernych, ale często zapomnianych, codziennych bohaterów naszych domów. Dom do kochania".

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz Vigour 2017
2017-11-13
Konkursy   »   Architektury i budownictwa
Konkurs na projekt łazienki z marką Vigour.


©2012 Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza w Bielsku Białej