Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Staże i praktyki
Tytuł: Treść: Autor: Od: Do:
Staże i praktyki

Spa&Wellness w SPA HOTEL JAWOR**** oferuje miejsca praktyk zawodowych
2018-05-30
Staże i praktyki   »   Medyczne
Spa&Wellness w SPA HOTEL JAWOR**** oferuje miejsca praktyk zawodowych. Możliwość zatrudnienia na stałe po zakończeniu praktyk.

Oferta Spa&Wellness jest bardzo szeroka, zakres obowiązków będzie na początku dopasowany do obecnych umiejętności kandydatki i z czasem będzie się na pewno powiększał.

Zakres usług w Spa&Wellness w SPA HOTEL JAWOR**** to m.in.:
- pielęgnacja twarzy
- pielęgnacja ciała
- pielęgnacja dłoni i stóp

Wszystkei zabiegi są wykonywane na renomowanych markach: http://www.spahoteljawor.pl/spa-wellness/kraina-beautystaż w dziale administracji
2018-05-09
Staże i praktyki   »   Inne
Szukasz miejsca na odbycie praktyki/stażu?
Odpowiedz jest jedna - LIBRUS!
Zapraszamy wszystkich studentów na staż w dziale administracji!

Retail Management Program - oferta staży
2018-03-26
Staże i praktyki   »   Usługi
Jest to dwuletni program stażowy skierowany do studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów.

Jego celem jest poznanie międzynarodowej firmy z branży handlowej od podstaw. W trakcie programu zapoznasz się z funkcjonowaniem różnych działów i obowiązkami na różnych stanowiskach. Rozpoczniesz od pracy w sklepie, sprawdzisz się w roli kierownika, poznasz pracę Centrum Dystrybucji oraz wszystkich działów w Centrali Pepco. Będziesz realizował ciekawe projekty międzynarodowe, a także weźmiesz udział w szkoleniach rozwojowych. Wszystko przy wsparciu doświadczonego mentora. Zapewniamy atrakcyjne warunki umowy, ale przede wszystkich zdobycie wielu ciekawych doświadczeń.

List internships in Spain for your students in our Hotels
2018-03-12
Staże i praktyki   »   Usługi
More than 800 positions are available in our 300 Hotels in Spain, they offer: Free meals, accommodation and from 250 to 300 euros a month. Their Serviceis FREE.
Starting dates: March, April, May, June and July, for a minimum duration of 3 months. Internships are available for:
    200  Internships for the reception,
    200  animation,
    400  bars/restaurants,
    90    Kitchen
    10    marketing

Praktyki Studenckie Rego-Bis
2018-02-28
Staże i praktyki   »   Edukacyjne
Rego-Bis jest Biurem Podróży z Katowic. W związku ze zbliżającym się sezonem letnim będzie mieć bardzo dużo pracy, a zatem chętnie przyjmie studentów na bezpłatne praktyki do pomocy przy archiwizacji dokumentów, sprawach organizacyjnych itp. Najlepszym może zaproponować współpracę po okresie praktyk.

Dodatkowo poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze pilota wahadłowego lub rezydenta- jeśli są Państwo zainteresowani taką pracą, również zapraszają do przesłania CV.

W załączniku - treść ogłoszenia o praktykach.

Wolontarystyczny Rok Socjalny w Niemczech
2018-02-28
Staże i praktyki   »   Edukacyjne
Internationale Jugendgemeinschadtsdienste e. V. (Międzynarodowa Organizacja Młodzieżowa) zaprasza do udzialu w  Wolontarystycznym Roku Socjalnym (FSJ), który odbywa się w Niemczech! Idea programu nakierowana jest na kształcenie, podnoszenie kwalifikacji i wzmacnianie mlodych osob na rynku pracy w Polsce.


Work and Travel in China
2018-01-24
Staże i praktyki   »   Edukacyjne
Szanowni Państwo,

w imieniu chińskiego partnera - firmy Beijing Auchan International Cultural Exchange Co., Ltd. - Izba Gospodarcza Europy Środkowej wraz z Stowarzyszeniem Semper Avanti poszukują osób, w wieku 20 - 40 lat, które są otwarte na nowe doświadczenia. Dzięki realizacji wspólnego projektu "Work and Travel in China" dajemy młodym osobom unikatową możliwość połączenia pracy z odkrywaniem egzotycznej kultury Chin. Oferujemy roczny wyjazd do Chin w celu nauczania dzieci w przedszkolach i centrach wczesnoszkolnych. Głównym kryterium kwalifikacji jest biegła znajomość języka angielskiego. Preferowani będą studenci lub absolwenci filologii angielskiej, pedagogiki lub pokrewnych kierunków studiów . Organizator zapewnia zakwaterowanie, miesięczne wynagrodzenie w wysokości 9000 RMB oraz ubezpieczenie. Po zakończeniu rocznego kontraktu zwracane są koszty podróży.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonej prezentacji. Dodatkowe informacje na temat organizatora i partnerów projektu znajdą Państwo na stronach:
www.iges.pl
www.semperavanti.org

Praktyki Zagraniczne dla Uczniów, Studentów i Absolwentów - Algoos Study Work and Travel
2017-11-13
Staże i praktyki   »   Turystyczne
Wszystkie stanowiska dla studentów pracujących w hotelach są płatne. Dla studentów, którzy mogą wyjechać na praktyki w miesiącach pomiędzy Majem a Październikiem, minimalnie na 3 – 4 miesiące oferujemy:

Ø  Cypr: 5.5 - 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 500€ - 800€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie, plus 250€-400€ bonus na koniec kontraktu tytułem pokrycia kaucji 195€ opłaconej przed wyjazdem oraz biletów lotniczych.

Ø  Grecja: 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 400€ - 650€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie, plus 150€-250€ bonus na koniec kontraktu na pokrycie kaucji 195€ opłaconej przed wyjazdem.

Ø  Portugalia:  5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 200€ - 500€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie plus 150€-250€ bonus na koniec kontraktu na pokrycie kaucji 195€.

Ø  Hiszpania: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 150€ - 350€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie


©2012 Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza w Bielsku Białej